نمایشگاه سنگ آسیای میانه و دومین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، عصر سه شنبه با حضور فعالان این حوزه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه وزیر کار کشور لبنان، استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد و رییس انجمن سنگ ایران به همراه سایر مسوولان حوزه سنگ و معدن حضور داشتند.

معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد در این خصوص گفت: این نمایشگاه به همت انجمن سنگ ایران و با حضور هیات‌هایی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، پاکستان، چین و لبنان به همراه ۱۵ شرکت از خراسان رضوی و ۵۰ شرکت از استان های تهران، اصفهان، خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی و غربی، یزد و اردبیل گشایش یافته است.

علی جلوه افزود: زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه سنگ ها و مصالح ساختمانی و تجهیزات این حوزه است که در کنار آن هم سمینار و کارگاه آموزشی با همکاری سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: معرفی ظرفیت‌های داخلی و خارجی، رونمایی و آشنایی با محصولات جدید در زمینه‌های مختلف حوزه سنگ کشور، ایجاد اشتغال و رونق تولید و توسعه صادرات حوزه صنعت سنگ از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد بیان کرد: دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی سنگ در ۱۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و در سالن فردوسی و فضای باز این مجموعه بر پا شده است.جلوه خاطر نشان کرد: این نمایشگاه از روز ۱۳ تا ۱۶ تیرماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است که پیش‌بینی می‌شود حدود ۳ هزار نفر بازدید کننده داشته باشد.

همچنین انجمن سنگ ایران با همراهی و همکاری خانه معدن استان خراسان رضوی با پریایی غرفه ایی مشترک در نمایشگاه مشهد حضور داشتند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست