هیئت مدیره انجمن سنگ ایران در نشستی که با حضور فعالان و دست اندرکاران صنعت سنگ در استان آذربایجان غربی در محل اتاق بازرگانی ارومیه برگزار شد ، ابعاد و زوایای مختلف تشکیل انجمن سنگ استانی را مورد بررسی قرار دادند.

در این نشست رئیس اتاق بازرگانی ارومیه با تاکید بر حمایت همه جانبه اتاق بازرگانی از این اقدام انجمن سنگ ایران ، آنرا گامی بلند در راستای ایجاد وحدت و همصدایی در بخش خصوصی دانست.

دکتر شکوری رئیس انجمن سنگ ایران تشکیل انجمن استانی را بمنظور قویتر و پررنگ شدن تشکل های صنفی استانی از یک سو و از سوی دیگر اثربخشی آنها در بخش دولتی را ضروری دانست و با دعوت از همه فعالان اقتصادی و بازرگانان صنعت سنگ کشور در این امر بیان داشت در صورت داشتن یک تشکل قوی، سراسری و ملی می توان به ایفای نقش مطالبه گری پرداخت و با حضور فعالان صنعت در جایگاه های مهم معدنی از جمله شورای عالی معادن، شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت ، پژوهشکده مجلس و سایر نهادهای اثرگذار می توان از خلق بسیاری از قوانین نادرست و غلط جلوگیری و کمک شایانی به صنایع پایین دستی نمود.

در پایان جلسه و پس از ارائه نقطه نظرات و بررسی های کارشناسانه از سوی حاضرین در نشست ، مفاد تشکیل انجمن سنگ استانی مورد موافقت شرکت کنندگان قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست