📌اعضای هیئت مدیره و دبیر انجمن سنگ ایران به دعوت از شرکت نمایشگاههای بین المللی اصفهان در جلسه هم اندیشی برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی معادن، ماشین آلات و صنایع وابسته” که در محل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار گردید، حضور پیدا کردند.
📌مهدی امینی عضو هیئت مدیره انجمن در این جلسه اعلام آمادگی انجمن سنگ ایران را برای هر نوع همکاری در جهت بهتر برگزار شدن این نمایشگاه در راستای رشد و توسعه صنعت سنگ اعلام داشتند.
📌 زیبا یزدانی دبیر انجمن سنگ بیان کردند هر نمایشگاهی محل عرضه توانایی‌های یک صنعت است که باید به بهترین شیوه این توانایی ها عرضه شود تا بتواند مخاطب را جذب کند، چرا که مخاطب چه به عنوان غرفه دار و چه به عنوان بازدیدکننده وقتی در نمایشگاه شرکت می کند در پایان از خودش خواهد پرسید حضور نمایشگاه چه دستاوردی برای من داشت ؟ برگزار کننده نمایشگاه لازم است در طی برنامه ریزی برگزاری به این دغدغه وی پاسخ دهد تا ارتباط تداوم یابد.
مادام که یک صدای واحد از صنعت سنگ بلند نشود همهمه ایجاد شده مانع از این خواهد شد که صدای صاحبان و فعالان این صنعت به گوش سیاستگذاران برسد لذا این هم صدایی لازمه موفقیت، پیشرفت و توسعه این صنعت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست