براساس آخرین فهرست و اخبار منتشر شده از سوی Euronext Growth Milan ، شرکت بین المللی Franchi Umberto Marmi SpA که یکی از شرکت های بنام و پیشرو در فراوری و بازاریابی سنگ مرمر کارارا می باشد، این شرکت اخیراَ 51 درصد از سهام RECOVERY STONE Srl را که در فوریه 2021 ذیل شرکت”Il Fiorino Srl” تاسیس شده است را خریداری کرده است .
همکاری فی مابین این شرکت های قدرتمند از ایده ادغام برخی از مراحل زنجیره فراوری بلوک ها بصورت اسلب به منظور تضمین کیفیت بهتر محصولات و کنترل مستقیم مراحل مختلف فرآیند فراوری ناشی می شود.
تمرکز شرکت جدید التاسیس عمدتاَ بر مراحل بعد از اره کردن بلوک ها می باشد از جمله: توری کشیدن، رزین کاری، تزریق و پولیش کاری .
این اقدامات در افزایش استحکام اسلب‌های مرمر به منظور حصول اطمینان از حفظ استانداردهای کیفیت بالا بسیار ضرورت دارد.RECOVERY STONE Srl در ارائه تسهیلات نوآورانه و روباتیک منطبق با قوانین موجود در سرمایه گذاری های صنعتی و برنامه های راهبردی هولدینگ مادر تخصصی نیز فعالیت دارد از جمله طراحی و تولید روبات های مورد استفاده در حمل و نقل اسلب. در این حوزه این شرکت سفارشاتی از سال گذشته در دست اجرا دارد که پیش بینی می شود از نیمه دوم سال 2022 قابل بهره برداری باشد.
آلبرتو فرانچی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در این زمینه اظهار داشت: “سرمایه گذاری جدید شرکت نشان می دهد که ما بدنبال تقویت هرچه بیشتر و بهتر تبدیل بلوک ها به اسلب در منطقه صنعتی کارارا می باشیم. افزایش این سرمایه گذاری در راستای مفاد برنامه راهبردی شرکت بوده و موجب افزایش محصول تبدیل شده از بلوک به اسلب می شود که این امر تاثیر بسزایی در اشتغال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست