دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و ماشین‌آلات معدنی و راهسازی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت سیمان پس از چهار سال وقفه از ۱۸ دی در اصفهان برگزار می‌شود.

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع و ماشین‌آلات معدنی و راهسازی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت سیمان از ۱۸ تا ۲۱ دی‌ در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان و با حضور ۷۵ مشارکت کننده از استان‌های تهران، اصفهان، یزد، کرمان، البرز، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، خوزستان، سمنان و کردستان برگزار می شود.

این نمایشگاه در متراژ ۱۴ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی برگزار خواهد شد و شش نماینده از کشور‌های آلمان، ایتالیا، سوئد، ژاپن، کره جنوبی و چین نیز در این رویداد تخصصی وگردهمایی صنعت‌گران معدن، راهسازی و سیمان در اصفهان نمایشگاهی با رویکرد معرفی آخرین محصولات و کالا‌های تولید شد و همچنین خدمات ارایه شده به سایر صنعت‌گران حضور خواهند داشت.

در نمایشگاه ماشین‌آلات معدنی و راهسازی و سیمان؛ کارخانه‌های تولید سیمان، تجهیزکنندگان زنجیره تامین سیمان، فرآورده‌های نسوز، تجهیزات انتقال مواد، نمایندگان ماشین‌آلات معدنی و راهسازی، تامین‌کنندگان قطعات یدکی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی، معادن سنگ آهن، گندله و کنسانتره، معادن زغال سنگ، شرکت‌های حفاری و اکتشافی، ماشین‌آلات حفاری اکتشافی، تولیدکنندگان پلی یورتان و تجهیزات آزمایشگاهی حضور دارند.

از برند‌های مطرح حاضر در این رویداد نمایشگاهی می‌توان از شرکت تیراژه ماشین، پیشتاز صنعت پارسیان، آترا کوماتسو، سامان قطعه، معادن زغال سنگ کرمان، معدنی و صنعتی صبانور و آلومینای ایران، سیمان اردستان، ایران ذوب و متالورژی مصمم اصفهان نام برد.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده نشست کمیسیون معادن اتاق بازرگان، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان به عنوان یکی از برنامه‌های جنبی و در راستای افزایش بهره‌وری و اتقاء کیفی نمایشگاه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست