فرماندار زنجان گفت: با توجه به فراهم بودن زمینه بهره برداری کامل از برخی معادن شهرستان، می طلبد تا موانع سریعاً از سوی متولیان مربوطه امر رفع و شاهد آغازبکار مجدد آنها باشیم.

پرویز خالقی فرماندار زنجان در حاشیه بازدید از وضعیت برخی معادن شهرستان که در راستای پیگیری تحقق بخشی از شعار سالجاری انجام پذیرفت، به وسعت اثربخشی معادن در زمینه رونق تولید و اشتغالزایی اشاره نموده و تاکید کرد: رفع سریع موانع از پیش روی معادن راکد زنجان، نیازمند اقدام جدی و فوری از سوی متولیان مربوطه امر است.

فرماندار زنجان افزود: نحوه رسیدگی مدیران و مسئولان به مسائل حوزه سرمایه گذاری، معرّف رویکرد مدیریتی منطقه در برابر سرمایه گذاران بوده بنابراین این معیار می تواند از سویی موجبات جذب فعالان اقتصادی به این خطه شده و یا باعث رویگردانی آنها شود.

خالقی اضافه کرد: قوانین وضع شده، حدود اختیارات و وظایف اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با حوزه اکتشاف، بهره برداری و فرآوری مواد معدنی را کاملاً مشخص کرده بنابراین قانون به عنوان بالاترین الگوی کاری، در حل هرگونه مسائل و موانع مسیر بهره برداری از صنایع و معادن تعیین کننده خواهد بود.

این مسئول به ضرورت تحقق برنامه های راهبردی نهفته در شعار سالجاری اشاره کرده و خاطر نشان ساخت: امروزه بیش از هر برهه ای به رونق تولید نیاز داریم چراکه با عملی سازی آن، شاهد نمود فرصت های بیشتر شغلی و درنتیجه کاهش انواع مسائل اجتماعی خواهیم بود.

 

منبع : ایرنا

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست