نمایشگاه بین المللی سنگ ازمیر در مرکز نمایشگاه های شهر ازمیر ترکیه در طی 4 روز در اوایل فروردین بصورت سالیانه برپا می شود. گفتنی است این نمایشگاه برای اولین بار در سال 1995 در فضایی به وسعت 2600 مترمربع و با حضور 47 شرکت آغاز شد که در ادامه با عضویت در انجمن نمایشگاه های بین المللی به فعالیت خود ادامه داد. نمایشگاه ازمیر در حال حاضر به یکی از مهمترین نمایشگاه های سنگ بویژه سنگ مرمر و فناوری تبدیل شده است.

این نمایشگاه در کشوری که درصد بالایی از ذخایر مرمر جهان با تنوع بسیار زیادی را در اختیار دارد برپا و میزبان هزاران بازدید کننده و تاجر از جمله پیمانکاران ، معماران ، مدیران پروژه ، خدمات مشاوره ای و… از سراسر جهان است.

                                        

در این نمایشگاه غرفه داران سنگ های طبیعی، سنگ های خود را در همه اشکال و ابعاد از جمله سنگ بلوک، اسلب، تایل و … نشان می دهند. همچنین ماشین آلات مورد استفاده در صنعت سنگ از جمله ماشین آلات مختلف فراوری بویژه در زمینه فراوری سنگ مرمر در این نمایشگاه عرضه می گردد.

این نمایشگاه با فرودگاه عدنان مندرس تنها 8 کیلومتر فاصله دارد. موقعیت استراتژیک در مجاورت بزرگراه ها باعث می شود سفر راحت و بدون استرس انجام شود. این نمایشگاه با وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترسی است.

                         

می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار نمایشگاه بین المللی سنگ ازمیر به تارنمای نمایشگاه به نشانی www.marble.izfas.com مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست